Autor:

RobCiel

Utworzono:

25.10.2015

Dnia 25.10.2015 zawodnicy drużyny Znicz Pruszków 2006 (grupa niebieska) zagrali na własnym boisku rewanżowy mecz przeciwko zespołowi Unia Boryszew.
Spotkanie odbyło się w nowym ustawieniu, było zdominowane przez Gospodarzy i obfitowało w wiele akcji. Worek z bramkami otworzył Szymon Pawlak (asysta Oskar Melich). Jednak po bramce Gości, pierwsza kwarta zakończyła się remisem 1:1.
W drugiej części spotkania po bardzo dobrych podaniach kolegów do bramki Unii trafiał Szymon Cieloch zdobywając w 4 minuty 4 bramki (asysty: Bartek Pawłowski, Dawid Andrzejczak x2, Marek Janik). Goście, w tej części spotkania zdobyli jedną bramkę po strzale spoza pola karnego.
Trzecia kwarta pozwoliła Zniczowi odskoczyć od Unii o kolejne 3 bramki. Tym razem strzelcami byli: Szymon Cieloch (asysta Dawid Andrzejczak), Oskar Melich (asysta Szymon Pawlak), Szymon Pawlak (asysta Oskar Melich).
W ostatniej części Znicz zdobył 6 bramek. Strzelcami byli: Dawid Andrzejczak (asysta Szymon Cieloch), Marek Janik (asysta Szymon Cieloch), Szymon Cieloch (asysta Franciszek Bożyk), Dawid Andrzejczak (asysta Szymon Cieloch), Oskar Melich x2 (asysty 2x Szymon Pawlak).
Mecz zakończył się wysoką wygraną Znicza Pruszków 14:2 (wyniki poszczególnych kwart: 1:1, 4:1, 3:0, 6:0)

Gratulujemy całemu zespołowi i Trenerowi wygranej.
Drużynie przeciwnej dziękujemy za walkę do końca.