Znicz Pruszków Gospodarze

RobCiel

Utworzono:

03.04.2016

W dniu 03.04.2016 nasza drużyna zagrała na własnym boisku pierwszy mecz ligowy w rudzie wiosennej. Przeciwnikiem Znicza Pruszków była Legia Warszawa.
W pierwszych minutach spotkania częściej przy piłce był zespół Gości, ale Znicz z minuty na minutę nabierał pewności siebie. Pomimo kilku prób, żadnej z drużyn nie udało się zdobyć bramki w pierwszej części spotkania.
W drugiej kwarcie Znicz stracił bramkę po stałym fragmencie gry. Strzałem z daleka popisał się zawodnik Legii, ale piłka do bramki trafiła po rykoszecie od naszego zawodnika. Znicz jednak się nie poddał i walczył dalej.
W trzeciej części spotkania to drużyna Gospodarzy dominowała na boisku. Wyrównującego gola zdobył Szymon Pawlak, asystę zaliczył Bartek Pawłowski. Kilka minut później, po podaniu od Szymona Pawlaka, na 2:1 wynik podwyższył Szymon Cieloch.
Ostatnia część spotkania również dobrze wyglądała w wykonaniu podopiecznych Trenera Emila Adamczuka. Po raz drugi w tym spotkaniu, piłkę do bramki Legii skierował Szymon Pawlak - tym razem przy golu asystował Damian Soszyński. Na kilka minut przed końcowym gwizdkiem, po błędach naszej defensywy, drużyna Gości zdołała zdobyć drugą bramkę. Legioniści atakowali do ostatniej chwili i kilkukrotnie próbowali zagrozić bramce Znicza, ale nasz bramkarz Wojciech Banasik spisywał się bardzo dobrze. Mecz zakończył się zasłużoną wygraną Znicza Pruszków.

Gratulujemy zwycięstwa całej drużynie oraz Trenerowi, a drużynie przeciwnej dziękujemy za bardzo dobre spotkanie.
Wszystkim Rodzicom dziękujemy za donośny doping - prawdopodobnie było go słychać w Warszawie na Łazienkowskiej.

Skrót meczu (wideo):

Wiadomości (utwórz nową)